Můj ohodnocený blog od Katie Pikeur

27. october 2011 at 10:22 | Ter Richelle^ |  Od vás
Ohodnocenej blog: Ter Richelle
Blog ohodnotila: Katie Pikur

První dojem
5/5 - Tvůj blog na mě udělal skvělej dojem :) Moc se mi líbí ;)
Design
4/5 - Černá a modra do designu jsou uplně suprový barvičky :) V záhlaví - super :) Akorát by tak už nemusela být ta šedivá "zrcadlová" část obrázku.
Menu
4/5 - Menu chybí, ale všechno máš ve volitelným horním boxu, což se mi moc hodně líbí ;D
Aktivita
5/5 - Blogu se věnuješ naplno :) Máš za den dost článků, což je dobře :) Za a) to zvyšuje návštěvnost a za b) je aspoň pořád něco novýho ke čtení. Je to uplně něco jinýho, než když se tři dny po sobě podíváš na nějakej blog a tam je pořád ten stejnej aktuální (tejden starej) článek.
Články
4/5 - Moc se mi líbí, že u (skoro) každého článku máš napsanej svůj názor, svoje pocity. Že nejsi líná opravdu něco napsat :) Toho si u blogerů cením :) Ale i tak by to chtělo občas i delší článek :P
Celkový dojem
5/5 - Tvůj blog na mě udělal vynikající dojem :) Odneseš si tedy za tuhle kolonku plnej počet bodů :)
Celkový počet bodů: 27/30
Jen tak dál! Uvidíš, že když budeš takhle pokračovat, poznáš výsledky. Ať už komentáře nebo návštěvnost, ve všem zaznamenáš vzestup ;)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
>Můj názor:
Opravdu děkuju:) Tohle sem opravdu nečekala:) Na to,že mám blog skoro 3 týdny tak tohle hodnocení je úžasné:) Také máš skvělý blog a moc ti děkuju i za to,že jsem tvé affs:))
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Katie Pikeur Katie Pikeur | Web | 27. october 2011 at 10:28 | React

Vůbec nemusíš děkovat :) Tří týdny jo? Vidíš, já čtyři dny :P Taky jsem ráda, že jsi moje Affs a jsem ráda že můžu být mezi tvejma Affs :) :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama